ŠNAUCER PINČER KLUB SRBIJE

 

ISPU SHOW 2010 - KRAGUJEVAC , SRBIJA 29./30. MAJ 2010.

 

Video :
http://www.youtube.com/watch?v=BL2_HZRxGNw&feature=related

prvi deo http://www.youtube.com/watch?v=DXZoSA3w8I8
drugi deo http://www.youtube.com/watch?v=9RrOjEllW3w

 

Fotografije:

http://picasaweb.google.bg/pa4nik/ISPUShow2010KraguevacSrbija#

Sudije :

  • Wilfried Peper ( Germany ) - Patuljasti pinč , Pinč , Affenpinč
  • Bo Skalin ( Sweden ) - Veliki crni šnaucer
  • Elke Ahrendts ( Germany ) - Patuljasti šnaucer crno srebrni i Patuljasti šnaucer biber so
  • Christine Rossier-Feuz( Switzerland ) - Srednji šnaucer crni, Patuljasti šnaucer crni
  • Rita Trainin ( Israel ) - Veliki šnaucer biber so, Srednji šnaucer biber so, Patuljasti šnaucer beli

      Junior handling:
      1. Mina Dragic from  Serbia with Miniature Pinscher Samson Mali Zmaj
      2. Nikola Fizesan from Serbia with Miniature Schnauzer Pongo
      3. Milica Vlajkov from ,Serbia with Miniature Pinscher Walle Barkmaker.
      Best Brace:
      1. Miniature Schnauzer black and silver, owner. I.Lukasevich, Russia
      2. Giant schnauzer black, owner A.Vlasova, Russia
      3. Miniature Schnauzer black, owner. Robert Szabo, Hungary
      Breeding group:
      1. Giant schnauzer black, owner A.Vlasova, Russia
      2. Miniature Schnauzer black and silver, owner. I.Lukasevich, Russia
      3. Miniature Schnauzer black , owner.. Inna Belskaya, Ukraine
      Progeny group:
      1. Miniature Schnauzer black and silver,  Blythewood Kindly Chap, owner. I.Lukasevich, Russia
      2. Miniature Pinscher , Joker Show Lucky L. Max, owner Rade Vesic, Serbia
      Babies ( 3-6 months ):
      1. Giant schnauzer black, Seva od Crnobradih, owner Goran Jovanov, Serbia
      2. Miniature Schnauzer  white Madonna vd Gondhauzi, owner Joszef Gondos, Hungary
      3. Pinscher , Fire Dreams Aniya Master, owner Rade Vesic, Serbia
      Puppies ( 6-9 months ):
      1. Miniature Schnauzer  white Star's White Night Shahnaz, owner A.Savaliev, Russia
      2. Miniature Schnauzer black , Hejoligeti Hocus Pocus, owner Robert Szabo, Hungary
      3. Miniature Schnauzer peper and salt, Hejoligeti Inferno, owner Robert Szabo, Hungary
      Veterans:
      1. Giant schnauzer black, Laqila Nero Lumpie, owner Vojkan Lazarevi}, Serbia
      2. Miniature Schnauzer black , Matrszepe Pontiac, owner Robert Szabo, Hungary
      3. Miniature Pinscher , Sorita's Jim Jump For Jou, owner Kati Toivonen, Sussie Nilsson, Finland
      Junior ISPU BOB Winners :
      Giant schnauzer black, Faberjanus Emma, vl. Paolo Cianconi, Italy
      Schnauzer black,  Sleeping Beauty Grand Calvera, owner Denisa Havelkova, Czech
      Schnauzer  peper and salt ,Ave Concorde Amneris, owner Ivan Stramsky, Bulgaria
      Miniature Schnauzer black , Hejoligeti Funky Baby, owner Robert Szabo, Hungary
       Miniature Schnauzer peper and salt, Schnauzer-Huset Charm Looking, owner Miroslava Sucha, Czech
      Miniature Schnauzer black and silver, Silver Rainbow Vivaldi, owner I.Lukasevich, E.Kipirina, Russia
      Miniature Schnauzer  white, Let's Fall In Love Cqu von Portenschlag, owner L.Kolyadnaya, Rusisia
      Miniature Pinscher , Rumblerush's Midnight Sun, owner Teeriasaari Sari, Kesti Mari, Helin Outi, Finnland
      Junior BIS:
      1. Miniature Schnauzer black and silver, Silver Rainbow Vivaldi, owner I.Lukasevich,
      2. Miniature Schnauzer  white, Let's Fall In Love Cqu von Portenschlag, owner L.Kolyadnaya, Rusisia
      3. Miniature Schnauzer black , Hejoligeti Funky Baby, owner Robert Szabo, Hungary
      ISPU BOB Winners :
      Giant schnauzer black, Gently Born Slava, owner A.Vlasova, Russia
      Giant schnauzer peper and salt, Silver Senator Ravel, owner Aniko Szollosi, Hungary
      Schnauzer black,  Mr. Bean Grand Calvera, owner Vladimir Zrnic, Serbia
      Schnauzer  peper and salt ,Crazy Castro Fortuna Moravia, owner Gyorgyne Juhasz, Hungary
      Miniature Schnauzer black , Victorious Star Idillia, owner. Inna Belskaya, Ukraine
      Miniature Schnauzer peper and salt, Schnauzer-Huset Charm Looking, vl. Miroslava Sucha, Czech
      Miniature Schnauzer black and silver, Chelines Expressamente Mio, owner Robert Szabo, Hungary
      Miniature Schnauzer  white, Im White Princess vom Hella - Hof, owner Svetlana Isakova, Rusisia
      Miniature Pinscher , Barbara of Masterhof, owner All To Della Gorgona Di Archibusacci Ivo, Italy
      Best in Show:
      1. Miniature Schnauzer black and silver, Chelines Expressamente Mio, owner Robert Szabo, Hungary
      2. Giant schnauzer black, Gently Born Slava, owner A.Vlasova, Russia
      3. Miniature Pinscher , Barbara of Masterhof, owner All To Della Gorgona Di Archibusacci Ivo, Italy

     

     

    Name of the dog , name of the owner

    Class/Razred

     

    Giant Schnauzer Black/ Veliki šnauceri crni - judge/sudija Bo Skalin ( Finland )
    males / mužjaci
    1.

    Buffalo Bill Sebastian Hogar - Milos Tankosic, Serbia

    9-18

    V1 PRM ISPU JUNIOR WINNER

    2. 

    Pan Syriusz Black z Tartaku - Anna Lisiak-Zarębska, Poland

    9-18

    V 2

    3. 

    Rolex od Crnobradih - Mirković Slavko, Serbia

    9-18

    SG 3

     4.

    Gently Born Arctic Trophy - Radovic Katarina, Serbia

    9-18

    absent

     5.

    Sasvari Chicago - Dr.Eva Vadocz , Hungary

    9-18

    absent

    1. 

    Vasco Radinie - Dragan Mirkovic, Serbia

    intermedia

    SG

    1. 

    Gently Born Old Vic - N.Velichko, Ukraina

    open

    V1 CAC ISPU WINNER

    2. 

    Gloris darling Carlo the great-Olivera Jankovic, Serbia

    open

    V2

    3. 

    Playboy- Jocic Maja, Serbia

    open

    V3

    1. 

    Gently Born Yason Doting - L.Sheveleva, Russia

    working

    V1 CAC

    2. 

    Paco Rabanne - Ješić Saša, Serbia

    working

    V2

    1. 

    Gently Born Stand Up for the Champions -A.Vlasova, Russia

    champion

    V1 CAC

    1. 

    Laqila Nero Lumpie - Lazarević Vojkan, Serbia

    veteran

    V1 CAC ISPU Veteran WINNER

    females / ženke
    1. 

    Seva od Crnobradih - Jovanov Goran, Serbia

    3-6

    VP 1

    2.

    DÁRIUSZ BRILL UPSALA - LÁNGH RAYMUND , Hungary

    3-6

    VP 2

    1. 

    Faberjanus Emma - Paolo Cianconi, Italy

    9-18

    V1 PRM ISPU JUNIOR WINNER Best Junior

    2. 

    Gently Born Avanti Bliss - A.Vlasova, Russia

    9-18

    V 2

    3.

    Blues At Midnight Sebastian Hogar - Milan Došen, Serbia

    9-18

    V3

    4.

    Gently Born Yalka of  Feit - Yu.Skulkin, Russia

    9-18

    absent

     5.

    Zarina`s Design Inno Alla Vita - Róbert Szabó, Hungary

    9-18

    absent

    1. 

    Gently Born You are my Best - A.Vlasova, Russia

    intermedia

    V1, CAC

    1. 

    DÁRIUSZ BRILL SHEILA -  LÁNGH RAYMUND, Hungary

    open

    V1,CAC

     1.

    Gently Born Urri Speedy Chopper - Yu.Skulkin, Russia

    working

    Ø

    1.

    Gently Born Slava -A.Vlasova, Russia

    champion

    V1 CAC ISPU WINNER BOB

     2.

    Gently Born Elit Top Model - Milan Došen

    champion

    absent

     

    Giant Schnauzer Salt & Peper / Veliki šnauceribiber so - judge/sudija Rita Trainin ( Israel )
    males / mužjaci
    1. 

    TERRAVIRTUS BOLTON- Heidi Emmrich& Heinz Nolte, Germany

    open

    V

    1. 

    Silver Senator Imperial von Schloss Letitia-H.Emmrich&H. Nolte, Germany

    working

    V

    1. 

    Silver Senator Ravel- Szollosi Aniko , Hungary

    champion

    V1 CAC ISPU WINNER BOB

    females / ženke
    1. 

    Tares - Vito Daniela , Italy

    open

    SG

    1. 

    Quarlett von Schloss Letitia - Heidi Emmrich& Heinz Nolte, Germany

    working

    SG

    1. 

    Silver Senator Rhea - Szollosi Aniko, Hungary

    champion

    V1 CAC ISPU WINNER

    2.

    Tina - Vito Daniela, Italy

    champion

    V2 RCAC

     

Schnauzer Black/ Srednji šnauceri crni - judge/sudija Christine Rossier-Feuz ( Switzerland )
males / mužjaci
1. 

Von Shaman´s OPEN FIRE- Annamarie Appel, Susan
           Stephenson, Jeanette Gannon, USA

open

V1

1. 

Iggy Pop of Cindy Land - Vladimir  Zrnić, Serbia

open

V2

2. 

Ismael of Cindy Land - Vladimir Zrnić, Serbia

open

SG3

1. 

Mr Bean Grand Calvera - Vladimir  Zrnić, Serbia

champion

V1 CAC ISPU WINNER BOB

2.

Von Shaman´s KING UP APPRNCES-Denisa Havelková, Czech

champion

V2

females / ženke
1. 

Kyra of Cindy Land - Bogoljub Milivojević, Serbia

3-6

absent

1. 

Sleepihg Beauty Grand Calvera - Denisa Havelkova, Czech

9-18

V1 PRM ISPU JUNIOR WINNER

1. 

Antje Supergirl von der Fortuna Ranch - Birgit Thole, Germany

intermedia

V1

2. 

Napa Valley Grand Calvera ‘‘Mici‘‘ - Vladimir  Zrnić, Serbia

intermedia

SG2

3. 

Nomen  Omen  Nirvana  Grand  Cavera -Monika Apolinarska, Poland

intermedia

SG3

1. 

Little Fiona Shaman Grand Calvera - Denisa Havelková, Czech

open

V1 CAC ISPU WINNER

2. 

Jenny of Cindy Land - Vladimir Gogov, Bulgaria

open

G2

1. 

Gentry Black Grand Calvera -Denisa Havelková, Czech

champion

V1 CAC

 

Schnauzer Peper and Salt/ Srednji šnauceri biber so - judge/sudija Rita Trainin ( Israel )
males / mužjaci
1.

Crazy  Castro  Fortuna  Moravia -Juhász  Gyōrgyné, Hungary

open

V1 CAC ISPU WINNER BOB

1. 

Nois Epoha Rockfeller - N. Chekulaeva, Russia

champion

V1 CAC

2. 

Rufus Hurricane - Ambra Canu, Italy

champion

V2 R.CAC

3. 

Rasputin von Schloss Letitia - Heidi Emmrich& Heinz Nolte, Germany

champion

V

females / ženke
1.

AVE CONCORDE  AMNERIS - Ivan  Stramsky, Bulgaria

9-18

V1 PRM ISPU JUNIOR WINNER

2.

AVE CONCORDE GIPERBOREYA - E. Yerusalimskaya, Russia

9-18

V2

1.

Jana’s Pride of Cindyland-Danilović Andrijana, Serbia

intermedia

SG

1.

Tancoslábú  Silver  Zoya -Juhász  Gyōrgyné, Hungary

open

V CAC

2.

Grey Tetis Chara von Schloss Letitia - Heid Emmrich& H. Nolte, Germany

open

SG

1.

AVE CONCORDE RUMBA - E. Yerusalimskaya

champion

V1 CAC ISPU WINNER

2. 

Grey Tetis Princessa - Mina Ichtchieva

champion

V2 R.CAC

3. 

Rufus Lilo - Ambra Canu

champion

V3

 

Miniature Schnauzer Black/ Patuljasti šnauceri crni - judge/sudija Christine Rossier-Feuz (Switzerland)
males / mužjaci

1. 

Performance Hermes-Fildale Kennel

3-6

VP1

1. 

Hejőligeti Hocus Pocus- Szabó Róbert

6-9

VP1

2. 

Hejőligeti Hugo Boss – Kojić Igor

6-9

VP2

1. 

Hejőligeti Fanthomas - Szabó Róbert

9-18

V1 PRM ISPU JUNIOR WINNER

5. 

Hejőligeti Gangster - Róbert Szabó

9-18

V2

3. 

Belphegor Phantom of the Louvre Cobra - Ksenija Bojić

9-18

SG3

4. 

Gently Born  Flint - I.Krasnoperlkina

9-18

Ø

1. 

Patric Black Bikin Dvor - Boyan & Hristina Moshelovi

intermedia

SG1

1. 

Victorious Star Ideal - Belskaya Inna

open

V1 CAC

1. 

Gently Born Legacy Prince - T.Efremova

champion

V1 CAC

2. 

Hejőligeti Excalibur - Szabó Róbert

champion

SG2

3. 

Big Band Rezlark - Ljuba Milanovic

champion

absent

1. 

Mátrszépe Pontiac - Róbert Szabó

veteran

V1 ISPU VETERAN WINNER

2. 

Arkovári  Félix -Dr Szelényiné Éliás Edina

veteran

V2

females / ženke
1. 

Hejőligeti Funky Baby- Szabó Róbert

9-18

V1 PRM ISPU JUNIOR WINNER

2. 

Black Masterpiece Cobra -  odg. Cobra

9-18

V2

3. 

Arkovári  Queenie -Dr Szelényiné Éliás Edina

9-18

V3

4. 

XI od Vrčinskog  Gaja - Kokrljan Svetislav

9-18

bez ocene

1. 

Victorious Star Idillia - Belskaya Inna

open

V1 CAC ISPU WINNER, BOB

2. 

Iris Rezlark - Aleksandar Đorđević

open

G

1. 

Gloris Flitin Vision - Belskaya Inna

champion

V1 CAC

2. 

Malvina Rezlark - odg. Cobra

champion

V2 R.CAC

3. 

Hejőligeti Elixir - Szabó Róbert

champion

V3

 

Miniature Schnauzer Peper and Salt/ Patuljasti šnauceri biber so- judge/sudija Elke Ahrendts ( Germany )
males / mužjaci
1. 

Schanuzer – Huset Charm Looking - Miroslava Sucha

9-18

V1 PRM ISPU JUNIOR WINNER BOB

2.

Hosszubereki-Csazar Tomahawk - Hodnics Istvánné

9-18

V2

3. 

Silver Rainbow Beju - Kozlova E. & T.Mezentseva

9-18

Ø

1.

Kongrem Charodey- Kurt & Karin Frese

intermedia

V1 CAC

2. 

Geronimo Lucky Star Astronaut  - Miroslava Sucha

intermedia

V2 R.CAC

3. 

Harlem Dai Medici - Takaro Zsolt

intermedia

G

4. 

Lord Sincler von der Gondhauzi - Gondos Jozsef & Kiss Judit

intermedia

G

1. 

Charlston Rezlark - Ksenija Bojić

open

disqualification

2. 

Schnauzerdreams Catalunya Triomfant - Szabó Róbert

open

Ø

1. 

Bolero Sebastian Hogar - Branislav Marčeta

champion

V1 CAC ISPU WINNER

2. 

Hejőligeti  Challenger - Szabó Róbert

champion

V2

3. 

Rockabilly Dai Medici - Takaro Zsolt

champion

V3

females / ženke
1. 

Hejőligeti  Inferno - Szabó Róbert

6-9

VP1

1. 

Soliman Close Enought - Miroslava Sucha

9-18

V1 PRM ISPU JUNIOR WINNER

2. 

Maria Scare Astronaut - Miroslava Sucha

9-18

V2

3. 

Silver Rainbow Barbarina -T.Mezentseva

9-18

V3

4. 

Nia  Dai Medici - Takarό Zsolt

9-18

SG

5. 

Luna Caricia Moza - Mirjana Drljačić Sudarević

9-18

SG

1. 

Ideal For Me Astronaut - Miroslava Sucha

intermedia

V1 CAC ISPU WINNER

2. 

Iberia Rezlark - odg. Cobra

intermedia

V2 R.CAC

1.

Gebories Diplomat of Astronaut – Miroslava Sucha

open

V1 CAC

2.

Chessie Rezlark - Nevena Đorđević

open

G

1. 

Cacao Bean Astronaut - Miroslava Sucha

champion

V1 CAC

2. 

Blythewood Naugthy Nice-T.Mezentseva

champion

V2

3.

Zoom Zoom Zoom de Flor Dai Medici - Takarό Zsolt

champion

V3

 

Miniature Schnauzer Black and Silver/ Patuljasti šnauceri crno srebrni - judge/sudija Elke Ahrendts (Germany)
males / mužjaci
1. 

Art - Atomic  vom Haus King of Queens - Perović Stevan

6-9

medium promising

1. 

Silver Rainbow Vivaldi-  Irina Lukasevich & E.Kipirina

9-18

V1 PRM ISPU JUNIOR WINNER Best Junior

2. 

Best of Dominion Santiago-Kolyandaya Liudmila

9-18

disqualification

1. 

Pongo - Fizešan Silvija

intermedia

V1 CAC

2 

Silver Rainbow Alvaro-  Irina Lukasevich

intermedia

V2

3. 

Little Boy Vis A Vis - House Kazak

intermedia

V3

1. 

Mini-Maksi Hit - S.Kruglova

open

V1 CAC

2. 

Bon Jovi von Shamad - Stefan Vasilev

open

V2 R.CAC

3. 

Floyd - Fizešan Silvija

open

SG

1. 

Chelines  Expressamente  Mio - Szabó Róbert

champion

V1 CAC ISPU WINNER, BOB

2. 

Blythewood Kindly Chap- Irina Lukasevich

champion

V2

females / ženke
1. 

Rus Pitmark  Madonna - Szabó Róbert

6-9

Very promising 1

2. 

Hosszubereki-Csazar Utopia  -  Hodnics Istvánné

6-9

Very promising 2

3. 

Agata vom Haus King of Queens - Perović Stevan

6-9

promising 3

4. 

House Kazak Lucky Flower-Aleksandar Arsenijević

6-9

Very promising (late for competition judged after the show)

1. 

Mini-Maksi Hvanchkara -Dyuskina N.

9-18

V1 PRM ISPU JUNIOR WINNER

2. 

House Kazak Fedora - House Kazak

9-18

SG2

3.

Rus Pitmark  Kalinka - Szabó Róbert

9-18

disqualification

1. 

Silver Rainbow Arabella-  Irina Lukasevich

intermedia

V1 CAC

2. 

Prisilla Rezlark - Vlaisavljević Bogdan

intermedia

V2

3. 

Piri - Fizešan Silvija

intermedia

G

1. 

Mini-Maksi Lombardginii - S.Kruglova

open

V1 CAC

1. 

Nujax Ice Queen -  Irina Lukasevich

champion

V1 CAC ISPU WINNER

 

Miniature Schnauzer White / Patuljasti šnauceri beli - judge/sudija Rita Trainin ( Israel )
males / mužjaci
1. 

Let's Fall in Love Cqu von Portenschlag- Kolyadnaya

9-18

V1 PRM ISPU JUNIOR WINNER Best Junior

1. 

Gently Born OXFORD -ANDRZEJ GRABALOWSKI

open

V1 CAC

2. 

Star’s of White Night Onegin -STEPANOVA I.

open

V2 R.CAC

3. 

Matraszepe Klaxon - odg.Off Babylon W.H.A.

open

SG

1. 

Mervar’s Exclusive Star Quality- L.V.Kolyadnaya

champion

V1 CAC ISPU WINNER

2. 

Star's of White Night Rafael - A.V.Pisareva

champion

V2 R.CAC

3. 

Boltres Centarius - ZOJA VALD

champion

V3

females / ženke
1. 

Maddona vd Gondhauzi - Gondos Joszef

3-6

VP1 Best Beby

1. 

Star’s of White Night Shahnaz - A.Saveliev

6-9

VP1 Best Puppy

1. 

Uksy Alessa White Style – Svetlana  Isakova

9-18

V1 PRM ISPU JUNIOR WINNER Best Junior

2. 

Gently Born Twix Snow Mix - S.Rychgorskaya

9-18

V2

3.

I'm a Lady Ama-Pepsi  - odg.Off Babylon W.H.A.

9-18

V

1. 

Kimera Von Der Gondhauzi - Cziraki Renata

intermedia

SG

1.

Ich Liebe Heidi von der Gondhauzi - Blasko Titanilla

open

V

1. 

I’m White Princess vom Hella-Hof -Svetlana  Isakova

champion

V1 CAC ISPU WINNER BOB

2.

Gently Born Skazka -Ana Vlasova

champion

V2 R.CAC

3. 

Star’s Of White Night Calipso -L.V.Kolyadnaya

champion

V3

 

Pinscher / Pinč - judge/sudija Wilfried Peper ( Germany )
females / ženke
1. 

Fire Dreams Aniya Master - Rade Vesić

3-6

Very promising 1

 

Miniature Pinscher / Patuljasti pinč - judge/sudija Wilfried Peper ( Germany )
black
males / mužjaci
1. 

Felix Mali Zmaj - Kristina Radović

intermedia

disqualification

females / ženke
1. 

Meira Mazal - Aleksandra i Borislav Stankic

3-6

Very promising 1

1. 

Baronessa del Sandis Grande - Blažeski Mihajlo

intermedia

SG

red brown
males / mužjaci
1. 

Master  Mickey  von  Masterhof - Rade  Vesić

9-18

V

2. 

Pink Floyd vom Kösslbachtal    – Rade Vesić

9-18

V

3. 

Wox  von  Masterhof - Slobodan  Janićijević

9-18

V

4. 

Walle  Barkmaker - Milica Vlajkov

9-18

SG

5. 

Ludvig Toća- Turi Lajoš

9-18

SG

6. 

Hater Ice von Haus Nina - Miloš Petković , von Furdini

9-18

disqualification

1. 

Till Top von Masterhof - all.to della Gorgona di Archibusacci

intermedia

V1 CAC

2. 

Samson Mali Zmaj - Zorica Dragic

intermedia

V2 R.CAC

3. 

Leopold GDS - Stojanovic Goran

intermedia

SG

1. 

TOTO - Buondonno Mariangela - Boundonno Mariangela

open

V1 CAC

2.

Rumblerush´s  King Of the Sun -Teerisaari  Sari

open

V2 R.CAC

1. 

Joker Show Lucky L. Max - Rade Vesić

champion

V1 CAC ISPU WINNER

1. 

Sorita´s  Jim  Jump  For Jou -Kati Toivonen & Sussie Nilsson

veteran

V1 ISPU VETERAN WINNER

females / ženke
1. 

Rumblerush´s   Midnight  Sun -Teerisaari  Sari & Kesti Mari & Helin  Outi          

9-18

V1 PRM ISPU JUNIOR WINNER Best Junior

2. 

Lejla Toća - Ljuština Vukašin

9-18

V

3. 

Master Minny von Masterhof - Ivica Miladinović

9-18

Ø

1. 

Ramona Mali Zmaj - Andrea Minolts

intermedia

V1 CAC

2. 

Tija  Top von Masterhof - Vladan Marković

intermedia

SG

1. 

Barbara of Masterhof - all.to della Gorgona di Archibusacci

open

V1 CAC ISPU WINNER BOB

2. 

Molly del Ciel Sereno - all.to della Gorgona di Archibusacci

open

SG

3. 

Rumblerush´s  Juliet Jones - Teerisaari  Sari

open

SG

1. 

Rumblerush´s  Kindly Ink - Teerisaari  Sari

champion

V1 CAC

2. 

Stella Dei Mini Vip - DEI MINI VIP

champion

Ø

 


 

VII  Specijalizovana izložba Šnaucera i Pinčera Kragujevac 30.05. 2010.

 

Schnauzer Pinscher Club Show 30. 05. 2010.

 

Sudije :

  • Rita Trainin ( Israel ) - Patuljasti pinč , Pinč , Affenpinč
  • Elke Ahrendts ( Germany ) - Veliki crni šnaucer
  • Bo Skalin ( Sweden ) - Patuljasti šnaucer crno srebrni i Patuljasti šnaucer biber so
  • Wilfried Peper ( Germany ) - Srednji šnaucer crni, Patuljasti šnaucer crni
  • Christine Rossier-Feuz( Switzerland ) - Veliki šnaucer biber so, Srednji šnaucer biber so, Patuljasti šnaucer beli
Organizator zadržava pravo izmene rasporeda sudija u zavisnosti od broja prijavljenih pasa po varijetetima.

     

     

    Name of the dog , name of the owner

    Class/Razred

     

    Giant Schnauzer Black/ Veliki šnauceri crni - judge/sudija Elke Ahrendts ( Germany )
    males / mužjaci
    1.

    Gently Born Arctic Trophy - Radovic Katarina, Serbia

    9-18

    V1 PRM Junior Club Winner 2010

    2.

    Pan Syriusz Black z Tartaku - Anna Lisiak-Zarębska, Poland

    9-18

    V 2

    1.

    Playboy- Jocic Maja, Serbia

    open

    V1 CAC

    2.

    Gloris darling Carlo the great-Olivera Jankovic, Serbia

    open

    SG

    1.

    Gently Born Yason Doting - L.Sheveleva, Russia

    working

    V1 CAC Club Winner 2010 BOB

    1.

    Laqila Nero Lumpie - Lazarević Vojkan, Serbia

    veteran

    V1

    females / ženke
    1.

    DÁRIUSZ BRILL UPSALA - LÁNGH RAYMUND , Hungary

    3-6

    VP 1

    1.

    Blues At Midnight Sebastian Hogar - Milan Došen, Serbia

    9-18

    V1 PRM Junior Club Winner 2010

    2.

    Gently Born You are my Best - A.Vlasova, Russia

    9-18

    V2, R.CAC

    3.

    Gently Born Yalka of  Feit - Yu.Skulkin, Russia

    9-18

    absent

    4.

    Zarina`s Design Inno Alla Vita - Róbert Szabó, Hungary

    9-18

    absent

    1.

    Gently Born Avanti Bliss - A.Vlasova, Russia

    open

    V1 CAC Club Winner 2010

    2.

    DÁRIUSZ BRILL SHEILA -  LÁNGH RAYMUND, Hungary

    open

    V2

    1.

    Gently Born Elit Top Model - Milan Došen

    champion

    absent

 

    Giant Schnauzer Salt & Peper / Veliki šnauceribiber so - judge/sudija Christine Rossier-Feuz( Switzerland )
    males / mužjaci
    1. 

    TERRAVIRTUS BOLTON- Heidi Emmrich& Heinz Nolte, Germany

    champion

    SG

    1. 

    Silver Senator Imperial von Schloss Letitia-H.Emmrich&H. Nolte, Germany

    working

    V1 CAC Club Winner 2010 BOB

    females / ženke
    1. 

    Quarlett von Schloss Letitia - Heidi Emmrich& Heinz Nolte, Germany

    working

    SG

 

Schnauzer Black/ Srednji šnauceri crni - judge/sudija Wilfried Peper ( Germany )
males / mužjaci
1. 

Von Shaman´s OPEN FIRE- Annamarie Appel, Susan
           Stephenson, Jeanette Gannon, USA

open

V1 CAC Club Winner 2010

2. 

Iggy Pop of Cindy Land - Vladimir  Zrnić, Serbia

open

V2 R.CAC

3. 

Ismael of Cindy Land - Vladimir Zrnić, Serbia

open

disqualification

1.

Von Shaman´s KING UP APPRNCES-Denisa Havelková, Czech

champion

V1 CAC

2. 

Mr Bean Grand Calvera - Vladimir  Zrnić, Serbia

champion

absent

females / ženke
1. 

Napa Valley Grand Calvera ‘‘Mici‘‘ - Vladimir  Zrnić, Serbia

intermedia

V1 CAC

2. 

Nomen  Omen  Nirvana  Grand  Cavera -Monika Apolinarska, Poland

intermedia

V2 R.CAC

1. 

Little Fiona Shaman Grand Calvera - Denisa Havelková, Czech

open

V1 CAC Club Winner 2010

2. 

Jenny of Cindy Land - Vladimir Gogov, Bulgaria

open

SG2

1. 

Gentry Black Grand Calvera -Denisa Havelková, Czech

champion

V1 CAC

 

Schnauzer Peper and Salt/ Srednji šnauceri biber so - judge/sudija Christine Rossier-Feuz(Switzerland)
males / mužjaci
1.

Crazy  Castro  Fortuna  Moravia -Juhász  Gyōrgyné, Hungary

open

V1 CAC

1. 

Rufus Hurricane - Ambra Canu, Italy

champion

V1 CAC Club Winner 2010 BOB

2. 

Nois Epoha Rockfeller - N. Chekulaeva, Russia

champion

V2 R.CAC

3. 

Rasputin von Schloss Letitia - Heidi Emmrich& Heinz Nolte, Germany

champion

V3

females / ženke
1.

AVE CONCORDE  AMNERIS - Ivan  Stramsky, Bulgaria

9-18

V1 PRM Junior Club Winner 2010

1.

Jana’s Pride of Cindyland-Danilović Andrijana, Serbia

intermedia

SG

1.

Tancoslábú  Silver  Zoya -Juhász  Gyōrgyné, Hungary

open

V1 CAC Club Winner 2010

2.

Grey Tetis Chara von Schloss Letitia - Heid Emmrich& H. Nolte, Germany

open

SG

1. 

Rufus Lilo - Ambra Canu

champion

V1 CAC

 

Miniature Schnauzer Black/ Patuljasti šnauceri crni - judge/sudija Wilfried Peper ( Germany )
males / mužjaci

1. 

Performance Hermes-Fildale Kennel

3-6

VP1

1. 

Hejőligeti Hocus Pocus- Szabó Róbert

6-9

VP1 Best Puppy

2. 

Hejőligeti Hugo Boss – Kojić Igor

6-9

absent

1. 

Hejőligeti Gangster - Róbert Szabó

9-18

V1 PRM Junior Club Winner 2010

2. 

Hejőligeti Fanthomas - Szabó Róbert

9-18

V2

3. 

Belphegor Phantom of the Louvre Cobra - Ksenija Bojić

9-18

absent

4. 

Gently Born  Flint - I.Krasnoperlkina

9-18

absent

1. 

Patric Black Bikin Dvor - Boyan & Hristina Moshelovi

intermedia

V1

1. 

Victorious Star Ideal - Belskaya Inna

open

V1 CAC Club Winner 2010

2. 

Hejőligeti Excalibur - Szabó Róbert

champion

V1 CAC

females / ženke
1. 

Black Masterpiece Cobra -  odg. Cobra

9-18

V1 PRM Junior Club Winner 2010

2. 

Hejőligeti Funky Baby- Szabó Róbert

9-18

V

3. 

Arkovári  Queenie -Dr Szelényiné Éliás Edina

9-18

V

1. 

Victorious Star Idillia - Belskaya Inna

open

V1 CAC

2. 

Aska - Milovančević Milan

open

SG

1. 

Malvina Rezlark - odg. Cobra

champion

V1 .CAC

1. 

Gloris Flitin Vision - Belskaya Inna

champion

V2 R.CAC

3. 

Hejőligeti Elixir - Szabó Róbert

champion

V3

 

Miniature Schnauzer Peper and Salt/ Patuljasti šnauceri biber so- judge/sudija Bo Skalin ( Sweden )
males / mužjaci
1.

Hosszubereki-Csazar Tomahawk - Hodnics Istvánné

9-18

SG

2. 

Silver Rainbow Beju - Kozlova E. & T.Mezentseva

9-18

Ø

1. 

Lord Sincler von der Gondhauzi - Gondos Jozsef & Kiss Judit

intermedia

SG

2. 

Geronimo Lucky Star Astronaut  - Miroslava Sucha

intermedia

G

3. 

Harlem Dai Medici - Takaro Zsolt

intermedia

G

1. 

Charlston Rezlark - Ksenija Bojić

open

absent

2. 

Schnauzerdreams Catalunya Triomfant - Szabó Róbert

open

absent

1. 

Hejőligeti  Challenger - Szabó Róbert

champion

V1 CAC Club Winner 2010 BOB

2. 

Bolero Sebastian Hogar - Branislav Marčeta

champion

V2 R.CAC

3. 

Rockabilly Dai Medici - Takaro Zsolt

champion

V3

females / ženke
1. 

Hejőligeti  Inferno - Szabó Róbert

6-9

VP1

1. 

Silver Rainbow Barbarina -T.Mezentseva

9-18

V1 PRM Junior Club Winner 2010

2. 

Nia  Dai Medici - Takarό Zsolt

9-18

V2

1. 

Iberia Rezlark - odg. Cobra

intermedia

V1 CAC

2.

Kimera Von Der Gondhauzi - Cziraki Renata

intermedia

SG

3. 

Ideal For Me Astronaut - Miroslava Sucha

intermedia

absent

1. 

Blythewood Naugthy Nice-T.Mezentseva

open

V1 CAC Club Winner 2010

1.

Zoom Zoom Zoom de Flor Dai Medici - Takarό Zsolt

champion

V1 CAC

2. 

Cacao Bean Astronaut - Miroslava Sucha

champion

V2 R.CAC

 

Miniature Schnauzer Black and Silver/ Patuljasti šnauceri crno srebrni - judge/sudija Bo Skalin ( Sweden )
males / mužjaci
1. 

Art - Atomic  vom Haus King of Queens - Perović Stevan

6-9

VP1

1. 

Silver Rainbow Vivaldi-  Irina Lukasevich & E.Kipirina

9-18

V1 PRM Junior Club Winner 2010 Best Junior

2. 

Best of Dominion Santiago-Kolyandaya Liudmila

9-18

V

1. 

Pongo - Fizešan Silvija

intermedia

V1 CAC

2. 

Little Boy Vis A Vis - House Kazak

intermedia

V2 R.CAC

3 

Silver Rainbow Alvaro-  Irina Lukasevich

intermedia

V3

1. 

Mini-Maksi Hit - S.Kruglova

open

V1 CAC Club Winner 2010 BOB

2. 

Bon Jovi von Shamad - Stefan Vasilev

open

V2 R.CAC

3. 

Floyd - Fizešan Silvija

open

V3

1. 

Chelines  Expressamente  Mio - Szabó Róbert

champion

V1 CAC

2. 

Blythewood Kindly Chap- Irina Lukasevich

champion

V2 R.CAC

females / ženke
1. 

Hosszubereki-Csazar Utopia  -  Hodnics Istvánné

6-9

Very promising 1

2. 

Rus Pitmark  Madonna - Szabó Róbert

6-9

Very promising 2

3. 

House Kazak Lucky Flower-Aleksandar Arsenijević

6-9

Very promising 3

4. 

Agata vom Haus King of Queens - Perović Stevan

6-9

Very promising 4

1. 

Rus Pitmark  Kalinka - Szabó Róbert

9-18

V1 PRM Junior Club Winner 2010

2. 

House Kazak Fedora - House Kazak

9-18

V2

1. 

Silver Rainbow Arabella-  Irina Lukasevich

intermedia

V1 CAC Club Winner 2010

2. 

Mini-Maksi Hvanchkara -Dyuskina N.

intermedia

V2 R.CAC

3. 

Piri - Fizešan Silvija

intermedia

SG

1. 

Mini-Maksi Lombardginii - S.Kruglova

open

V1 CAC

1. 

Nujax Ice Queen -  Irina Lukasevich

champion

V1 CAC

 

Miniature Schnauzer White / Patuljasti šnauceri beli - judge/sudija Christine Rossier-Feuz( Switzerland )
males / mužjaci
1. 

Let's Fall in Love Cqu von Portenschlag- Kolyadnaya

9-18

V1 PRM Junior Club Winner 2010

1. 

Gently Born OXFORD -ANDRZEJ GRABALOWSKI

open

V1 CAC Club Winner 2010 BOB

2. 

Star's of White Night Rafael - A.V.Pisareva

open

V2 R.CAC

3. 

Matraszepe Klaxon - odg.Off Babylon W.H.A.

open

absent

1. 

Boltres Centarius - ZOJA VALD

champion

V1 CAC

2. 

Mervar’s Exclusive Star Quality- L.V.Kolyadnaya

champion

V2 R.CAC

females / ženke
1. 

Maddona vd Gondhauzi - Gondos Joszef

3-6

VP1 Best Beby

1. 

Star’s of White Night Shahnaz - A.Saveliev

6-9

VP1 Best Puppy

1. 

Uksy Alessa White Style – Svetlana  Isakova

9-18

V1 PRM Junior Club Winner 2010 Best Juniorr

2. 

Gently Born Twix Snow Mix - S.Rychgorskaya

9-18

V2

3.

I'm a Lady Ama-Pepsi  - odg.Off Babylon W.H.A.

9-18

absent

1. 

Kimera Von Der Gondhauzi - Cziraki Renata

intermedia

SG

1. 

Star’s Of White Night Calipso -L.V.Kolyadnaya

open

V1 CAC

1. 

I’m White Princess vom Hella-Hof -Svetlana  Isakova

champion

V1 CAC Club Winner 2010

 

Pinscher / Pinč - judge/sudija Rita Trainin ( Israel )
females / ženke
1. 

Fire Dreams Aniya Master - Rade Vesić

3-6

Very promising 1 Best Baby

 

Miniature Pinscher / Patuljasti pinč - judge/sudijaRita Trainin ( Israel )
red brown
males / mužjaci
1. 

Master  Mickey  von  Masterhof - Rade  Vesić

9-18

V1 PRM Junior Club Winner 2010 Best Junior BOB

2. 

Hater Ice von Haus Nina - Miloš Petković , von Furdini

9-18

V2

3. 

Pink Floyd vom Kösslbachtal    – Rade Vesić

9-18

V3

4. 

Ludvig Toća- Turi Lajoš

9-18

SG

5. 

Wox  von  Masterhof - Slobodan  Janićijević

9-18

SG

1. 

Till Top von Masterhof - all.to della Gorgona di Archibusacci

intermedia

V1 CAC

2. 

Samson Mali Zmaj - Zorica Dragic

intermedia

V2 R.CAC

1. 

TOTO - Buondonno Mariangela - Boundonno Mariangela

open

V1 CAC

2.

Rumblerush´s  King Of the Sun -Teerisaari  Sari

open

V2 R.CAC

1. 

Joker Show Lucky L. Max - Rade Vesić

champion

V1 CAC Club Winner 2010

1. 

Sorita´s  Jim  Jump  For Jou -Kati Toivonen & Sussie Nilsson

veteran

V1 CAC Veteran Club Winner 2010

females / ženke
1. 

Rumblerush´s   Midnight  Sun -Teerisaari  Sari & Kesti Mari & Helin  Outi          

9-18

V1 PRM Junior Club Winner 2010

2. 

Master Minny von Masterhof - Ivica Miladinović

9-18

Ø

1. 

Ramona Mali Zmaj - Andrea Minolts

intermedia

V1 CAC Club Winner 2010

1. 

Barbara of Masterhof - all.to della Gorgona di Archibusacci

open

V1 CAC

2. 

Rumblerush´s  Juliet Jones - Teerisaari  Sari

open

SG

1. 

Rumblerush´s  Kindly Ink - Teerisaari  Sari

champion

V1 CAC

2. 

Stella Dei Mini Vip - DEI MINI VIP

champion

Ø